Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Honnan tudok letölteni dolgoka...

Honnan tudok letölteni dolgokat RIM Blackberry 9000hez?

Figyelt kérdés

jatekokat, applikációkat, stb

mindenhol csak symbianhoz, nokiahoz, vagy regebbi bb-hez van.

illetve honnnan tudom, hogy az adott film jo e a telefonom kijelzojere (ha mar olyan jó nagy)


köszi!


2009. febr. 25. 22:01
 1/3 anonim ***** válasza:

A gond az, hogy a BB operációs rendszer zárt forráskódú, ezért nagyon kevés rá az inygenes szoftver.


Esetleg itt nézz körül:

[link]


Film: rátöltöd, elindítod, ha lejátssza, OK :)

2009. febr. 25. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

tudom, probaltam:

-google

-rapidsearch

-torrent oldalak

ezeket ne irjatok

amit adtal, azt az oldalt ismertem


Amugy az oprendszerrol csak jot hallottam, hogy stabil, meg jo, torrent oldalakon amugy fenn is van, ugyhogy annyira nem zart.. inkabb arra gondoltam, hogy biznisztelefon, ezert nem csinalnak ra jatekot


a film: hat igen, csak feleslegesen nem toltenek le 3-400 megakat, azert gondoltam, hogy van ra valami "szuro", de ha nem, akkor nem.. :( esetleg majd konvertalok ra..


köszönöm szépen a választ

2009. febr. 26. 08:27
 3/3 anonim válasza:
Válasz a filmes kérdésre: használj badaboom -ot. ( [link] marhagyorsan konvertálja amit már megvettél vagy letöltöttél, és picire.
2009. márc. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!