Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Ericcson Xperia x10...

Sony Ericcson Xperia x10 mini-vel hogy lehet Bluetooth-val fájlokat küldeni?

Figyelt kérdés
egyszerűen sehol sem találom hogy hol lehetne mondjuk egy zenefájlt átküldeni másnak. Esetleg az Android Marketről kéne letölteni valami kezelő programot? Ha igen akkor mit?
2011. ápr. 1. 19:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Tölts le egy fájlkezelőt. Azzal egyszerűen meg tudod keresni a dolgokat mind a kártyán mind a telefonon így elég egyszerűen át tudsz küldeni amit akarsz.
2011. ápr. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
de fájlkezelőm az van.. asszem mert dokumentumokat is azzal tudok megnyitni. de ha rámegyek egy zeneszámra akkor nem azt dobja ki hogy küldés bluetotth-val hanem megnyitja a zeneszámot :S
2011. ápr. 1. 19:55
 3/9 anonim ***** válasza:
Milyen fájlkezelőd van? Mert nálam Astro-nál működik, hogy ha hosszan nyomok egy fájlon akkor előhozza a küldés opciót és tudok bluetoothon küldeni.
2011. ápr. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
nekem is Astro-m van. Először bekapcsolom a Bluetooth-t. Utána megnyitom az Astro-t. rámegyek egy zeneszámra. Kijön hogy send, utána send via Bluetooth. Rámegyek és ezek jönnek ki egymás alatt: Bookmarks, Recent Devices, Cache, Found devices. Hiába megyek rá bármelyikre is, nem csinál semmit
2011. ápr. 1. 20:16
 5/9 anonim ***** válasza:
A Found devices az az eszköz keresése. Ugyanis a bluetooth nem tud csak úgy küldeni, előbb párosítani kell egy eszközzel. Ha ez nem történik meg, nincs küldés.
2011. ápr. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Amíg 1.6-os android van a telefonodon, hiába próbálod. Azt hiszem a Sony Ericsson hivatalos oldaláról le tudod tölteni a 2.1-es frissítést, de nem biztos. (ismerősömnek van minije, tőle tudom)
2011. ápr. 2. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
linkelni tudnátok honnan tudom letölteni a 2,1-est, mert valóban 1.6-osom van. előre is köszi
2011. ápr. 2. 12:20
 8/9 anonim ***** válasza:
A sony ericsson oldaláról szedd le a PC companion-t.
2011. ápr. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi. már megtaláltam és mindent megcisnáltam :) már 2.1-es :)
2011. ápr. 2. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!