Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek, tapasztalat...

Mi a véleményetek, tapasztalatok a HTC Trinity (P 3600) -al kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Jó telefon? Mennyire használhatóak a PDA-funkciói?
2011. ápr. 1. 21:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Minek akarsz egy 2006-os mobilt venni? Minél régebbi egy mobil, annál jobban elmarad a mostani átlagtól (legalábbis a legtöbb) Ezt pl. még stylussal kell böködni, ráadásul Windows Mobile 5 fut rajta. Persze te tudod.
2011. ápr. 2. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Így van! Megértem, mindig is lesz modernebb, fejlettebb mobil(+PDA kombó). De a kérdésem arra irányul, hogy a kategóriáján belül milyen! És ha telepítek rá egy Windows 6-ot?

A tesztek, amiket eddig olvastam, mind jó véleményt alkottak róla.

2011. ápr. 2. 09:05
 3/3 anonim ***** válasza:

Megvédem az öreg paripát :) Ha olcsó, miért ne? Az, hogy 6 éves csak féligazság. Le lehet cserélni a romot wm6.1/wm6.5-re is, bár ezekre régi gépekre egy stabil wm6.1 a legjobb választás.

[link]

Most az Android meg az Iphone hasít, de ettől még a winmo 10 éve nem lett kitörölve a netről, a nagyon ősiek kivételével az összes winmo progi használható rajta (ppcwarez). Sokféle navigáció, tucatnyi minőségi office progik, teljes értékű levelezés, gmail naptár szinkron, rengeteg játék, stb. Sokan valami rémálomként mutatják be, hogy "ceruzával kell böködni". Egyrészt nem "kell", én csak akkor böködök, ha szöveget kell beírnom és nekem erre jobb is a böködés, mint a tapizás. De több remek progi készült az ujjal kezelhetőségre is: Iconsoft Phonex, Thumbcal, Spb mobile Shell, Resco Explorer/Photo Manager, Fingerkeyboard, stb. Meg a böködés mellett pontosan lehet rajzolni :)

2011. ápr. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!