Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vodafone sim kártya aktiválás...

Vodafone sim kártya aktiválás után mikortól tudok telefonálni?

Figyelt kérdés
Termékbemutatón nyertem egy telefont, a sim kártyát neten aktiváltam. Az aktiválás végén azt írta, a kártya aktiválása azonnal megtörténik, először hívást kell kezdeményeznem, aztán tudnak engem is hívni. Próbáltam hívást kezdeményezni, azt mondja, nincs lóvé a kártyámon (de ugye van rajta 500 ft), és hívni sem tudnak. Vagy várjak ezzel hétfőig, hétvégén még neten sem lehet aktiválni?
2011. ápr. 2. 13:51
 1/4 anonim ***** válasza:
De,már működik,telefonálhatsz is,de egyelőre csak vodás számot,mert az az 500 Ft csak hálózaton belülre szól. Gyanítom,hogy te nem vodásat hívtál,azért nem működött. Az majd csak akkor fog,ha töltesz rá pénzt,de az a mostani,vodásokra szánt 500-as kereten felül lesz. Tehát ha vodát hívsz,az elsősorban ebből a keretből fog menni,amíg tart a keret. Próbáld ki most,hívj fel egy vodás számot,működnie kell!
2011. ápr. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, de tudom, hogy hálózaton belül működik csak a dolog, vodás számot próbáltam hívni, és azóta is próbálgatom, de semmi. Az ügyfélszolgálatot utálom felhívni, de kénytelen leszek. Vagy van esetleg valami más tipp?
2011. ápr. 2. 16:43
 3/4 A kérdező kommentje:

Egészen pontosan ezt írta a regisztráció végén:

SIM-kártyádat a sikeres regisztráció után azonnal aktiváljuk. Ahhoz, hogy a hálózaton is aktív legyen a kártyád, indíts egy hívást! Bejövő hívásaidat csak ezután fogadhatod.


A regisztrációkor megadott címedre postai úton küldünk egy adategyeztető levelet, ez a szerződésed véglegesítésének utolsó lépése. A levélben találsz egy titkos kódot, amire a szerződés megerősítéséhez van szükségünk. Küldd el ezt a kódot SMS-ben 30 napon belül a 1270-es ügyfélszolgálati számra!


Talán csak miután visszaküldtem azt a kódot, akkor fog működni?

2011. ápr. 2. 16:52
 4/4 Szőke Zoli2 válasza:
2021 Januàr 25! Semmi sem vàltozott.Ràadàsul,mire nagy nehezen sikerült aktivàlni az új kàrtyàt,az ügyintéző közölte hogy akàr 48 óràt is vàrhatok mire működni is fog 😤
2021. jan. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!