Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tényleg olyan fakó a HTC...

Tényleg olyan fakó a HTC Desire HD kijelzője?

Figyelt kérdés
Minden tesztben az van, hogy fakó,tompa színű a kijelzője.Ez tényleg igaz?
2011. ápr. 2. 16:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen sajnos, TFT kijelzőjének meg a nagy képernyőjének köszönhetően eléggé látványosan fakó ha van mellette egy AMOLDE (LCD kijelzős) készülék! De lehet ez csak bizonyos szögben észrevehető! :S De azért jó készülék!
2011. ápr. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
AMOLED*
2011. ápr. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az első szériás Desire-t Amoled kijelzővel szállították az újabbakat már SLCD-vel vannak mint a Desire HD-t. Ha tudsz csak kipróbálás céljából keríteni két eltérő kijelzős Desire-t akkor láthatod, hogy mennyi különbség van az Amoled és az slcd között.

Én eddig csak Amoled illetve Super Amoled kijelzővel tudtam összevetni egy sima TFT-t és eléggé látszott a különbség, hogy a TFT egy kicsit fakó. A slcd meg elég közel áll a TFT-hez technológiailag.

De van itt egy videóteszt is:

[link]

A különböző kijelző típusokat hasonlítják össze.

2011. ápr. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Amoled-hez képest tényleg szar, de azért annyira nem mondanám rossznak (bár ha filmeket akarsz majd nézni a mobilodon, akkor amoled-eset vegyél, más programnál viszont szerintem lényegtelen, hogy nem olyan szép).
2011. ápr. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szerintem bőven jó, igaz az amoled tényleg jobb, de ez nem kizáró ok hogy ne vegyek htc-t
2011. ápr. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
De. Nekem éppen kizáró ok, hogy ne vegyek htc-t. Nekem is jónak tűnt, amig nem láttam egy SuperAmoled-es Samsungot, vagy egy IPS paneles iPhone-t. Fényévekre vannak a képernyők egymástól, jóformán a htc-ken filmet nézni vagy komolyabb szinélménykere számitani (pl játékoknál) felesleges, ami azért k.u.r.v.á.r.a égő egy 100 ezer feletti telefonnál.
2011. ápr. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!