Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hahó! Ha valaki segítene azt...

Hahó! Ha valaki segítene azt nagyon megköszönném! LG Optimus telefonra hogyan kell játékokat és mondjuk élő háttereket tenni? Hogyan kell telepíteni? Milyen formátum kell? És melyik mappába?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 2. 21:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Most kérdezhetném, hogy mégis milyen optimus de úgyis tudom, hogy az összes androidos.

Szóval ott van a Market. Arról tudsz mindent letölteni ami csak kell és ráadásul Magyarországról jelenleg csak az ingyenes alkalmazások elérhetőek. Ja és persze net kell hozzá.

2011. ápr. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
GT540. Köszönöm de ezt én is tudtam :D ! Marketről szedek le sokat igen, de ha gépről szedek le akkor azt hova ? melyik mappába tegyem?
2011. ápr. 3. 14:30
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor oda teszed ahova akarod, de célszerű ha készítesz egy külön mappát hozzá. Felmásolod a kártyára, megkeresed egy fájlkezelővel és telepíted.
2011. ápr. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!