Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen biztonsági kódot kér a...

Milyen biztonsági kódot kér a telefonom? Nokia 5130

Figyelt kérdés

már pár hónapja állandóan rossz, ki-be kapcsolt, elviettem, szoftverfrissítés kellett neki, nagy vidáman hazahoztam,3-4 napig teljesen meg voltam vele elégedve (azt elnézve hogy baromi lassú lett-.-") de most megint kezdi... fehér képernyő,és már h zenét akarok hallgatni kiírja hogy "nincs elég memória" pedig van, mert mikor szervizbe volt minden eltűnt ugye róla:S

van egy olyan hogy gyári visszaállítás, gondoltam megpróbálom, sokat már nem veszíthetek vele, de valaki biztonsági kódot kér. nem pin kód, mert próbáltam:\ Én sose állítottam ilyen biztonsági kódot be:S akkor mi van ilyenkor.


vissza fogom vinni megint, hogy most már tényleg csinálják meg, mert nem megyek vele semmire, de azért egy próbát megérne hátha valamit használ.


- ja és még egy kérdés! lehet hogy butaság, de lehet hogy e telefonról facebook-ozás tesz be neki? mert eleinte mindig csak akkor fagyott be. nem tudtam kilpni facebook-ból, mert nem csinált semmit, csak úgy sikerült, ha kivettem az aksit:S lehet köze ennek ahhoz hogy megint rossz?



Köszönöm előre is a válaszokat:)

egyébként 1 éves a telefon.


2011. ápr. 3. 13:01
 1/4 anonim ***** válasza:

mivel nem rég járt a szervizben így biztosan az alap biztonsági kódot kéri...

a használati utasításban benne van, de általában: 1 vagy 0000 vagy 00000000 ilyesmik..

2011. ápr. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Vagy Nokiánál 12345. Valószínűleg nem arra a memóriára panaszkodik amiben a képeket meg a zenéket tárolod, hanem az átmeneti tárolót (magyarul cache), amiben pl. a megnézett weblapok részeit/információit tárolja.

Próbáld meg a "Cache ürítése" menüpontot ha van olyanod az Internet vagy hasonló menüpont alatt.

2011. ápr. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Hát én nem nagyon értek ehhez,úgyhogy köszi a válaszokat.

Igen 12345 volt a kód, visszaállítottam mindent, de ugyanolyan az egész.

mert ugye tegnap kikapcsolt,és este be tudtam kapcsolni, de a témám alap, meg pár sms-em,képem, zeném eltünt.tök alap volt minden, netes résznél már a beállítás sincs. a böngészőre rá se tudok menni:S

mivel most visszaállítottam gyárira mindent semmi nem változott (magyarul amíg ki volt kapcsolva visszállította 'magát' !? ) nem jó a facebook-se rajta (legalább azt tudnám használni) és zenét se tudok hallgatni (pedig telefonon szoktam:\)eltünt a számológép is.érdekes.oké, garanciás, szóval "megcsinálták " ingyen de nekem a busz hogy bevigyem közel egy ezres odavissza.

szégyen vagy nem szégyen jelenleg 300ft-m nincs, szóval nem is tudom h mit csináljak:S

tényleg most volt megcsináltatva, és elég felháborító hogy pár napot bírt :S

2011. ápr. 3. 17:46
 4/4 A kérdező kommentje:
jah a másik hogy ha bekapcsolom a telefont azt írja egyből ki hogy "a téma nem megjelenítő" :S
2011. ápr. 3. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!