Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Új telefonnal kapcsolatos kérdés?

Új telefonnal kapcsolatos kérdés?

Figyelt kérdés
Ha vettem egy telefont a boltban az eladó azt mondta új, raja volt a védőfólia is. Hogyan lehetséges, hogy tele volt ismeretlen SMS-ekkel és bluetooth kapcsolatokkal. Valamint a névjegyzékében is voltak nevek. Átvertek?
2011. ápr. 3. 14:53
 1/7 A kérdező kommentje:
Sim kártya nélkül vettem, a saját régi sim kártyám tettem bele.
2011. ápr. 3. 14:53
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha nem a sarkon vetted egy bőrkabátos fickótol, hanem rendes üzletben, akkor vidd vissza. Ha meg nem hivatalo helyen vetted, rendelted, akkor cseszheted.
2011. ápr. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Rendes helyen vettem, egy olyan üzletben ahol használt és új telefonokat is árulnak. Furcsa volt, hogy nem tudott hozzá dobozt adni, egy másik olyan készülék dobozát adta oda. Amikor visszavittem azt mondta, hogy beletettek egy másik sim kártyát ott a boltban még régebben és akkor kerülhettek rá az adatok. Szerintetek lehetséges ez? Volt rajta egy csomó sms, és bluetoot-tal párosított készülékek is.
2011. ápr. 3. 15:21
 4/7 anonim ***** válasza:
Az eladó becsapott. Vidd vissza és borítsd a fejére az asztalt. Írjál a panaszkönyvbe és ígérd meg neki , ezután nagyon nem jó hírét fogod kelteni az üzletnek.
2011. ápr. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igy van, csapj az asztalra! Én nem fogadok el olyan új telót, amit az eladó felbontott dobozban hoz ki a raktárból! Volt rá eset, hogy megkértem, legyen szives egy bontatlan dobozost adni! Már azok a készülékek, amik csak ki voltak téve a polcra bemutatásra se adhatók el új áron!
2011. ápr. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ugyanazt tudom mondani, mint az előttem szólók, vidd vissza és igenis addig ne tágíts, amíg nem kapsz egy új, bontatlan dobozos telefont, vagy vissza nem kapod az árát. Olyan nincs, hogy "beletettünk egy másik SIM-kártyát régen", ne tegyetek bele semmit az én telefonomba.
2011. ápr. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Gondoltam, hogy ez a sim kártyás dolog nem igaz, de amikor visszavittem ezt mondta.
2011. ápr. 3. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!