Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik most a legjobb okostele...

Melyik most a legjobb okostelefon?

Figyelt kérdés
Multimédia és szövegbevitel a fontos, azaz jó lenne ha lenne full qwertyje,nyáron venném,lehetőleg ne Windows mobileos legyen..
2011. ápr. 3. 19:02
 1/7 anonim ***** válasza:

ha szereted buherni, turkálni benne, testreszabható, elterjedt cucc kell sok jó alkalmazással akkor Android. Ezen bellül galaxy s, htc desire hd, vagy várd meg az s2őt.


ha nem szükséges az, hogy tudj benne turkálni, prémium összeszerelés kell, gyors, stabil, akkor ios. iphone4, ha nagyon ráér, és nagyon sok pénzed van, akkor várd meg az 5öt.

2011. ápr. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha nyáron vennéd, akkor a Samsung Galaxy S2 lesz a legjobb. Jelenleg a Galaxy S, a Desire HD, iPhone 4 a befutó, habár utóbbi ér érték aránya kritikán aluli.
2011. ápr. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Galaxy s2(nemsoká)
2011. ápr. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Nekem a HTC bevált, bár már nem annyira új, és Windows Mobile van rajta.
2011. ápr. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

A Desire Hdn gondolkodtam, desajnos túl nagy a kezemhez(lány vagyok), bár a Pyramid nagyon tetszik...

szifont elvből nem vennék, ennyi pénzt soseadnék ki telefonra

2011. ápr. 3. 19:57
 6/7 anonim ***** válasza:
énvagyok a legjobb.
2011. ápr. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
és mennyibe kerülsz?:)
2011. ápr. 3. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!