Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lehet e számítani arra, h...

Lehet e számítani arra, h megjelenik az LG Optimus One P500 a Vodafonnál?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 3. 19:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Minek kell neked Optimus ONE a vodafone-nál?? Ott van a Galaxy 3, amely mai napig jobb, mint ez.
2011. ápr. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

azért szerintem az optimus one jobb!!!

jobb felbontás, jobb kamera, frissebb andorid...

2011. ápr. 4. 19:33
 3/4 anonim ***** válasza:
A képernyőnek mind lehet nagyobb a felbontása, ha 252 ezer szinű, ami miatt az egész képernyőnek egy kis fakó, szintelen beütése van. Nap, mint nap dolgozok telefonokkal, de hidd el nekem, hogy a Galaxy 3-nak sokkal szebb a szin, képélménye, mind filmeknél, mind játékoknál. Továbbá ha nem ismered a LG képernyőket, akkor megosztom veled, hogy a legtöbb pixelhibás, optikai töréses közülük kerül ki. Képernyő téren az LG a legutolsónak ajánlott telefon. Kamera. Mindkét készülékben 3.15 megapixeles kamera van és ha szerinted az LG-nek jobb a kamerája, akkor bátran ajánlom, hogy próbáld ki és csalódj az LG-ben a saját szemeddel. Ha ez nem elég processzorban is erősebb a Galaxy 3, sokkal gördülékenyebb rajta az egész rendszer, de a kulcsszó, az OPTIMALIZÁCIÓ. A Galaxy 3-ra is jön a 2.2, mert a Samsung nem olyan, mint az LG, hogy 2.1-el hagyja a GT540-eseket. Támogatottság terén pedig messze nem egy szinten van a 2 készülék, a Galaxy 3 javára. Tapasztalatból mondom, hogy a Galaxy 3 a minőségen túl is jobb az Optimus One-nál, nem beszélve arról, hogy az LG telefonokkal mennyi baj van. Én csak segiteni akartam, de a pénzéért mindenki azt vesz, amit akar, csak nehogy abban a tévhitben élj, hogy az Optimus ONE megközeliti a Galaxy 3-at. A Galaxy Ace-ről ne is beszéljünk...
2011. ápr. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 LadyMissStella válasza:
Ahol én lakok,már megjelent. Pont ma vettem ilyen telefont a Vodafone-nál.
2011. ápr. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!