Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » LG GT540 vagy Nokia E75...

LG GT540 vagy Nokia E75 telefont vegyek? Részletek lent

Figyelt kérdés

Ugyan annyiba kerül mind2 telefon, csak a nokiát Hong Kongból venném az LG-t pedig Magyarországról, emiatt a nokia végső ára 6000ft-tal több lenne.

Az LG-re 1 év teljeskörő garanciát vállalnak Mo-i szervizeléssel, a nokiára viszont nincs garancia.

A nokiában a qwerty billentyűzet és a fém váz fogott meg, az LG viszont így olcsóbb, Androidos de/és érintőképernyős, ami könnyebben elromolhat, bár ez igaz lehet a nokia csúszkás kialakítására is.

Azt nem tudom hogy az LG-ben van-e virtuális qwerty billentyűzet, de mivel rezisztív a kijelzője ezért gondolom nincs.

Nem voltam eddig kibékülve az érintőképernyős telefonokkal,de már kezdem megszokni és olcsóbb is, a nokiától viszont azért félek mert egyrészt messziről jön, mi van ha átvágnak, sérült telefont kapok, nincs rá garancia stb.


Azt még leírom, hogy egy átlagos egyetemista lány vagyok és elsősorban netezésre/emailezésre/smsezésre használnám a telefont.A kamera nem fontos, azt nem használom.


Szerintetek melyik lenne a jobb választás?


[link]


2011. ápr. 7. 12:20
 1/8 anonim ***** válasza:

Az LG-ben van virtuális qwerty, de az nem valami népszerűek az LG telefonok és sokan szoktak rá panaszkodni. A Nokia ilyen szempontból jobb, mert az népszerű, megbízható viszont én akárhány csúszkás telót láttam tőlük (akár sima kicsúsztathatót, akár kitolató qwerty-st) azok elég gyorsan elkezdtek lötyögni.

De egy Samsung Galaxy 3 vagy ha billentyűzet kell akkor az 551-es esetleg egy Motorola Milestone jobb alternatíva lehet ezeknél.

2011. ápr. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
max 40et tudok rá költeni.
2011. ápr. 7. 12:45
 3/8 anonim ***** válasza:

Ennyiből még egy X8 is kijön. De nem tudom, hogy kártyafüggetlenül akarod-e vagy szolgáltatónál.

Amúgy a kettő közül a garancia miatt inkább az LG. Meg szerintem olvasgass az androidról, hogy ne érjen váratlan meglepetés (pl. a magas telefonszámla, feltöltőkártya esetén a pillanatok alatti 0ft-os egyenleg)

2011. ápr. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
ZTE Blade-et néztem még
2011. ápr. 7. 13:57
 5/8 anonim ***** válasza:
Az se rossz. Ebben a kategóriában talán a legjobb.
2011. ápr. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Csak az a baj hogy a Blade nagyon nem szép női szemmel.Fekete, szögletes, semmilyen.De hát valamit valamiért.Lehet, hogy mégis az LG lesz a jó választás
2011. ápr. 7. 15:22
 7/8 anonim ***** válasza:
51%

Nekem GT 540-em van.Semmi baja, nagyon szeretem.Egyzerű,gyorsan kiismerhető, könnyen kezelhető.Nagyon szeretem, sokmindent lehet rajta csinálni.

Úgyhogy szerintem LG-t vegyél.Szerintem nem csalódsz benne.Ha mégis elromolna benne valami, ott a garancia :)

2011. ápr. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
51%
Előző vagyok: az LG Optimus GT540-be van qwerty billentyűzet :DD
2011. ápr. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!