Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sonyericsson X8 2.1-t vagy...

Sonyericsson X8 2.1-t vagy Samsung Galaxy Mini-t vegyek?

Figyelt kérdés
Tapasztalatok?Melyiket érdemesebb??
2011. ápr. 7. 17:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
49%
tudom, hogy nincs benne a kérdésben de Galaxy 3-at
2011. ápr. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

egyedül akkor megfontolandó, ha nem akarod buzerni a telefont, bár a mininek nagyon csúnya a képe, ezért akkor is x8. ha viszont akarod moddolni, akkor mindenképpen x8.


imádom a sajátom. 2.3.3as

2011. ápr. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Szerintem a minit vedd meg!

Kis felbontása van de attól még nagyon jó.

2.2-es Android van rajta ami az X8-on garanciavesztés nélkül lehetetlen.:)

Viszonylag gyorsabb mint az X8.

Jobb az összeszerelése.

Nagyobb ROM stb.

Am nekem HTC Desier HD van. :)

2011. ápr. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
igen, szar a képernyője, ami az eész telefonra rányomja a bélyegét. azt nézegeted órákon át, és nem azt, hogy milyen jü a kialakítása. láttam galaxy minit. azt a képernyőt nézegetni mazohizmus
2011. ápr. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
A Mini képernyőjének csak egy halandzsa, ismerősnek és a testvéremnek is Mini-je van, és érdekes módon mind a kettőn tökéletesen lehet látni mindent, pixelt szinte észre sem venni.Csak a sok Samsung ellenes mondja ezt, aztán aki ki se próbálta csak átveszi ezt a hülye szöveget.
2011. ápr. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

előbe raktam le az x8am a mini mellé...


csillagvirág.

2011. ápr. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Mindenképpen meg fogom nézni élőben is mind a 2-t mielőtt megveszem valamelyiket.HD felbontásu videókat néztem a Samsungról és nem nagyon láttam pixelesnek.Mindenképpen az lenne a jobb amelyik hosszabb távra kinál lehetőségeket.Ha a sony-t lehetlesz frissiteni akkor mindenképpen azt veszem mert igazábol csak a 2.2es android miatt tetszik a samsung.
2011. ápr. 7. 20:28
 8/13 anonim ***** válasza:
nyilván nem pixeles, mint a super márió az eslő verzióban, de nagyon kevés arra a felbontás. és igen, sonyra is fel tudod húzni a 2.1, 2.3at. továbbá nekem jobban tetszik a sonys kinézetű android is
2011. ápr. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Sokat segítettetek ;)

2011. ápr. 8. 17:48
 10/13 A kérdező kommentje:
Az androidra visszatérve néztem videokat a 2.3as androidos X8asokrol és sztem zsir nehéz megcsinálni?Sok a kockázata?
2011. ápr. 8. 17:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!