Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Érvényes a garancia a megázott...

Érvényes a garancia a megázott telefonra?

Figyelt kérdés
eső-bicikli-telo a zsebemben utána nem kapcsolt be majd hajszíárítóval megpróbáltam kicsit kiszárítani sikerült mivel eltűnt a vízpára a kijelző plexi alól viszont a hátérben sötétebb foltok jelentek meg amiről fogalmam sincs micsodák lehet a hajszárítotól volt bár nem hiszem mer direkt nem olyan közelről fújtam csak annyira amennyire a kezem bírta a telo egyébként működik csak a hangerőgomb szart be
2011. ápr. 8. 19:01
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
elemi károsult telefon garanciája érvényét veszti.
2011. ápr. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
nem sűrűn
2011. ápr. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
T-Mobilnál én ezért kötöttem készülékbiztosítást...
2011. ápr. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
úgyértem nem fognak benne vizet látni a kijelző alatt csak ha szétszedik és nagyon tüzetesen átvizsgálják. csak az vele a probléma h. sötétebb színű bocifoltok vannak rajta de az nem víz szerintem a hajszárító miatt történhetett. szal simán lehet egy kijelzőhiba ha és mo-n nincs blade szervíz szal lehet h. csak adnak egy másikat azt cső
2011. ápr. 8. 19:11
 5/20 anonim ***** válasza:
Hát próbáld meg, de nem hiszem, hogy menni fog.
2011. ápr. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
ha van benne beázásjelző matrica, akkor körberöhögnek.
2011. ápr. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
ahogy az utolsó irta: általában manapság már van benne beázásjelző, ami még a lecsapódó párát is jelzi, és akkor a garanciának sajnos annyi!
2011. ápr. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
de abban bízom h. mivel mo-n nincs zte szervíz ezért talál talán adnak másikat és kész szétszedni csak akkor szedik ha van szervíz ahova küldik így
2011. ápr. 8. 21:26
 9/20 anonim ***** válasza:
de szétszedik, mert mindent megtesznek hogy ne kelljen a garit beváltani, és kijelzőt nemcsak zte szervízben tudnak cserélni
2011. ápr. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
és mégvalami ha visszaviszem megpróbálni akkor gond ha nem az én nevemen van és nincs ott akié a papír szerint? remélem ezen nem szarakodnak
2011. ápr. 8. 22:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!