Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri sms-ben elküldeni a...

Megéri sms-ben elküldeni a 1750-re a klikk szót?

Figyelt kérdés
Tudjátok, amit a Telenor reklámoz, h felokosíthatod vele a telefonod és 3 hónapig ingyen netezhetsz. Működik? Megéri?
2011. ápr. 9. 11:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha akarsz a telefonodon netezni (havi 100 MB és nincs túlforgalmazási díj ha túllépnéd csak sebességcsökkenés) és ki tudod fizetni a 4. hónaptól kezdődő havidíjat akkor igen.

De ha nem akarsz netezni a telódon, illetve nincs havi 1000 forint amit a 4. hónaptól kell fizetned akkor nem.

2011. ápr. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És ezt bármikor le lehet mondani?
2011. ápr. 9. 11:59
 3/4 anonim ***** válasza:
Nincs hozzá hűségnyilatkozat, se hűségidő szóval szerintem igen. De ha arra játszanál, hogy háromhavonta újra aktiválod el kell, hogy keserítselek. Az ingyenes időszakot csak egyszer tudod felhasználni.
2011. ápr. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 CukrosVirsli válasza:

oké értem de nekem else küldi a 1750 re:S miért ?

SE c702 van . és nemértem miért nem küldi el :

2011. ápr. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!