Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudnék függetleníteni...

Hogyan tudnék függetleníteni egy Samsung S3100 telefont?

Figyelt kérdés

Szeretnék külföldre költözni, de nem szeretnék egyenlőre új telót venni, viszont van egy használton kívüli Samsungom. Csak az a baj, hogy hálózat függő. Hogy tudnám függetleníteni?

Köszönöm


2011. ápr. 9. 13:18
 1/1 anonim válasza:

enis ezt akarnam megtenni es s3100-val

de en nem akarok koltozni de nagyon ganaj vot az aazsony a botba az eurotelbe nem adta meg az unlock kodot a ganej mami

bazarba vettem a telfont es fizettem is vóna de az aszony csokonyos vot mint egy oszver

Meg amugy is lattam rajta hogy elvan kabulva es a Ipse aki a kolegajanak adta ki magat bogarat ultetett a fulebe az asszony jo beoltotta ...es az aaszony izzig verig vot benne egy vonoval, diszno volt mint egy vietnami Malac

2011. jún. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!