Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket érdemesebb megvenni...

Melyiket érdemesebb megvenni és miért? LG Optimus 2X vagy Apple iPhone 4

Figyelt kérdés
Nem előfizettéssel szeretném megvenni, hanem kártyafüggetlenül!
2011. ápr. 9. 22:22
 1/10 anonim ***** válasza:
59%

LG Optimus 2x

érvek :

1. olcsóbb

2. stabilabb op rendszer

3. remek használhatóság

4. 2 magos proci

2011. ápr. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

iOSnél stabilabb oprendszert mondjuk még nemláttam (igenigen, használtam már galaxy S-t, és van ipod touch 4em, nemkell a komment arról, hogy még 1iket sem használtam)


én elvből nem vennék LG-t (csak a kijelző! miatt), még várnék pár normális tesztre mielött szimplán a dupla mag miatt megveszek egy ilyen telefont


(iPhone4-et persze ne vegyél, ezzel nem azt akartam mondani, nem éri meg az árát és elavult az újakhoz képest)

2011. ápr. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Panda Péter ***** válasza:
normális teszt: [link]
2011. ápr. 9. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

első válaszoló: egyedül egy érved állja meg a helyét, hogy olcsóbb.


-a két magos proci nem hiszem, hogy sokkal gyorsabb lesz, mert köztudottan az apple oprendszerek a leggyorsabbak, és azok vannak a legnagyobb összhangban a ráterzvezett hardverrel

-a használhatóság szubjektív

-ios 4 stabilitásba veri az androidot


válaszoló: az ájfon 4 pozitív tulajdonságai: tökéletes összhang a hardver és a szoftver között, játékok, jó összeszerelés.


a mai csúcskategóriá telefonoknál már alig-alig lehet gyorsabbnak lenni, így szerintem az ios gyorsasága elhanyagolható. ha nem játszasz rajta 0-24ben, akkor nem látom értelmét az, hogy ez legyen a döntő tényező, nyilván az LGn is lehet jókat játszani. maradt egy előny: prémium összeállítás, anyaghasználat.


ezek után jönnek a hátráynok, amik speciel elég szubjekítvek. amiket hátránynak élek meg: microsd kártya hiánya, testreszabhatóság hiánya, zárt, kevésbé moddolható, túl egyszerű oprendszer.


ha az előnyeit te is olyan minimálisnak éled meg, a szubjektív dolgokat pedig akkora hátránynak, mint én, akkor LG.


ha a szubjektív dolgok nem negatívak, és nagyon fontos a játék, stabilitás, gördülékenység, akkor apple.


amúgy én androidos vagyok, és azt tanácsolnám, hogy várd meg az sgs 2őt.

2011. ápr. 10. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
iPhone 4
2011. ápr. 10. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
LG Optimus 2x
2011. ápr. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A válasz írója 64%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 01:29


Mikor már több kérdést is megnéztem, és az egyikben se védte senki a leghülyébb érvekkel is az iPhone-t mrá kezdtem azt hinni, hogy kihaltak az iFan-ek. Hiú remény...


Hogy a kérdésre is válaszoljak, szerintem vedd meg az Optimus 2x-et.

2011. ápr. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ezt kifejtenéd bővebben...?
2011. ápr. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat

A kérdés már aktualitását vesztette. Kaptam egy iPhone 4-et :)

2011. ápr. 13. 21:05
 10/10 anonim ***** válasza:
Jól jártál ;)
2011. ápr. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!