Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mobiltelefonos webáruházat...

Mobiltelefonos webáruházat szerintetek megéri nyitni?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 10. 20:01
 1/10 bp1985 ***** válasza:
100%
Nem. Tele van már ilyennel az ország.
2011. ápr. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Megéri, amúgy igaz hogy sok a telefonos bolt de kevés belőlük az igazán rendes,korrekt bolt!
2011. ápr. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Tekintve, hogy az emberek a legtöbb készüléket a szolgáltatótól veszik, a promociók keretében és továbbá azt is szemlélve, hogy rengeteg ilyen van az országban, szerintem nem, nem éri meg nyitni. :)
2011. ápr. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
De akkor már vidékre!! BP. dugig tele van belőlük! :/
2011. ápr. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hát vidékre gondoltam, mert ott lakom :)
2011. ápr. 10. 20:07
 6/10 anonim ***** válasza:
Melyik megyében ha szabad tudnom?:)
2011. ápr. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Szerintem megérné nyitni. Kártyafüggetlen telók,kiszállítási díj alacsony+küldenél minden vásárlónak egy kis ajándékot! :) Biztos,hogy mennének az emberek hozzád! :) +kiírhatnád azt is,hogy rendelésre bármilyen telefont tudsz hozatni (persze ami magyarországon már kapható)
2011. ápr. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Somogy megyében lenne :)
2011. ápr. 10. 20:25
 9/10 kolo ***** válasza:
Jézusom, Somogyban ember?! Kaposváron születtem, tudom milyen ott a helyzet, sz*r. Somogy előkelő helyen áll a legrosszabb helyzetű megyék között. Egyik legmasabb a munkanélküliség aránya, ráadásul, ahogy előttem is írták itt Magyarisztánban nem divat, csak szolgáltatótól venni készüléket (webshopról meg abszolút nem vásárol senki, csak a fiatalok szinte, de ők is kevesen). Két dologgal tudnád felfuttatni a boltot, egyik, hogy hajlandő lennél részletre is eladni a telefont (ráadásul nagy kedvezményekkel stb), másik meg az országos szintű reklám. Ebből látszik, hogy nagy kezdőtőke szükséges hozzá, ráadásul egyáltalán nem biztos, hogy megtérül. Én tuti nem nyitnék...
2011. ápr. 11. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Nincsenek sokan akik webshopokból vásárolnak, ha mégis, akkor pedig megnézik az argep.hu-t vagy valami hasonló oldalt és onnan vesznek ahol a legolcsóbb.
2011. ápr. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!