Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ingyen facebookot hogy használ...

Ingyen facebookot hogy használjam a Nokia E52-esemen?

Figyelt kérdés
Van egy Nokia E52-m. nincs rajta egy fillér se, szó szerint egy Forint se. Kértem rá facebookról az sms-t számítógépen, így elérhetem a [link] címről. de hogy érjem el?? ha belelépek web'n'walk-ba a telefonomon nem kapcsolódik a szerverhez, hanem kiírja, hogy csatlakozás nem áll rendelkezésre, origo: a művelet nem végezhető el. ugyanez van, ha intranetre akarok lépni, ugyanezt írja. valamit a beállításokban kellene átállítanom??
2011. ápr. 10. 21:32
 1/9 anonim ***** válasza:
aktiválva van a netstart??
2011. ápr. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
hm, netstart?? nem tudom mi az (nem értek hozzá) de szerintem nincsen. hol kell aktiválni??
2011. ápr. 10. 21:45
 3/9 anonim ***** válasza:

olvasd el ezt...

[link]


egyébként egy internet előfizetés, aminek nincs havidíja hanem 13 FT/10 KB, a facebook ingyenes vele, bármilyen más oldalt nézve nem, a neten mást ne is nézz mert hamar leszívja az egyenleged...

2011. ápr. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
benne van ugye a link az sms-ben, amit kaptam. ott rámegyek arra, hogy hivatkozás megnyitása, és választanom kell, de melyiket válasszam?? Internet (web'n'walk) vagy WAP szolgáltatások (t-mobile wap) vagy Intranet (csatlakozás) ??
2011. ápr. 10. 21:58
 5/9 A kérdező kommentje:
sajnos fogalmam sincs, aktiválva van-e a netstart, anélkül biztos nem megyek semmire... ajjaj
2011. ápr. 10. 21:59
 6/9 A kérdező kommentje:
netstartot úgy aktiváljam, hogy küldjek sms-t, amiben az van hogy netstart?? a t-mobile számára??
2011. ápr. 10. 22:12
 7/9 A kérdező kommentje:
aktiváltam a netstartot, kaptam is az sms-t, hogy aktiválva lett rajta. ugyanazokat írja ki mégis. mit tegyek??
2011. ápr. 10. 22:18
 8/9 A kérdező kommentje:
most nézem, elvileg a nokia e52 telefon adatai között a Nokia minimap böngésző és a nokia mobile search. nokia mobile searchban sem sikerül, ugyanazokat írja ki.
2011. ápr. 10. 22:39
 9/9 anonim ***** válasza:

1430 az ügyfélszolgálat telefonszáma.

Az egy, négy, három és nulla számjegyek beírása után a hívásindítás gombot nyomd meg. A menüpontok felsorolásánál válaszd a nulla, azaz ügyintéző kapcsolását.

Mondd meg hogy E52-re szeretnéd a mobilinternet beállításokat megkapni, erre el is küldi majd és jó lesz neked.

2011. ápr. 11. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!