Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mobil telefon lejátszóján nem...

Mobil telefon lejátszóján nem az a név mint a memóriakártyán. Mit tudok csinálni h ugyanaz legye?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Átkonvertáltam pár videót. Amikor konvertáltam ilyen hülye nevük volt. Rátettem telefonra, de a lejátszóban a videóknál ugyanaz a hülye név volt, szal átírtam memóriakártyán (mivel lejátszóban nemlehet). Frissítettem a zenelejátszót (ami a videólejátszó is egyben), de a név nemvátozott, ugyanaz a hülye neve volt. Újraindítottam a telefont és akkor is ugyanaz maradt. Nemtudjátok hogy hol kell átírni a nevet hogy a zenelejátszóban is az jelenjen meg mint a memóriakártyára átírtam?

Előre is kössz! Ha nem érthető írjatok!


2011. ápr. 10. 21:57
 1/2 anonim válasza:

Hello!

Menyj be Commander-be vagy sajátgépbe, keresd meg a videot, katt rá jobb egérgombal ---> Tulajdonságok... lesz gent 2 fül ( általános, összegzés) katt rá az összegzésre és írd át a címet.

Remélem segítettem, nekem igy jo szokott lenni :D

2011. ápr. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
*fent
2011. ápr. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!