Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung telo. Állandóan azt...

Samsung telo. Állandóan azt írja ki, hogy „Kevés az erőforrás zárjon be néhány alkalmazást és próbálja újra! " MIT CSINÁLJAK? SEGÍTSETEEEEEK!

Figyelt kérdés
2011. ápr. 11. 15:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Semmit. Legfeljebb cseréld le olyanra, amiben több a RAM. Ez nem pc, hogy bővíteni lehessen a memóriát.
2011. ápr. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Sokat segítene ha azt is leírnád, hogy milyen Samsung, mert elég sok van belőle.

De ha azt írja, hogy zárj be néhány alkalmazást akkor talán be is kéne zárni. Ez főleg a Windowsos telóknál probléma, hogy nem mindegyik alkalmazás záródik be és csak úgy foglalja a helyett a memóriában meg használja a processzort.

2011. ápr. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Azért, mert megvetted a multitaskingos telefont, miközben azt se tudtad mi fán terem. Szerezz be egy programot, ami "legyilkolja" a fölösleges alkalmazásokat. (pl. Advanced Task Killer)
2011. ápr. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 blex ***** válasza:
a másodikat annyival egészíteném ki, hogy ez pont ugyan így igaz az androidra is. sőt, a wm-ben még beépített task manager is van :)
2011. ápr. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Androidon azért kicsit máshogy van. Ott csak a memóriában foglalja a helyet de nem használja ki teljesen a telefon hardverét az alkalmazás mint winmo-nál (mondhatjuk úgy is, hogy alvó módban van az alkalmazás). De a fő különbség az az, hogy ha androidnál kevés a memória akkor automatikusan leállítja a dolgokat, hogy az újonnan elindított alkalmazáshoz legyen elég hely.
2011. ápr. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Samsung GT-S3370 telorol van szó! Eddig még nem merült fel ez a probléma! A memóriája félig sincs megtelve! Korábban akkor írta ki, ha képet akartam küldeni valakinek most már kiírja ha csak simán képeket akarok küldeni vagy ha üzenetet írok és listázom a tel.könyvem! Addig én is eljutottam, hogy talán be kellene zárnom az erőforrást amit kiír, de azt se engedi! Kirakja a háttérképemet meg az aktuális oldalt és csak azt engedi bezárni ami nekem kellene...szal nem megyek vele semmire! Köszi a kommenteket, de semmit nem tudtam meg belőlük! Lécci ha tudtok segíteni írjatok! Előre is köszi!
2011. ápr. 12. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!