Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Létezik Androidra 3D-s tervező...

Létezik Androidra 3D-s tervező program?

Figyelt kérdés
Műszaki rajzórára szeretnék gyakorolni, olyan program kéne mint pc-n az AutoCad. Vagy bármilyen tervező program érdekel, én eddig nem találtam :(
2011. ápr. 11. 16:29
 1/6 Panda Péter ***** válasza:
47%

na azért álljunk már meg egy kicsit. attól, hogy egy telefon okostelefon, meg szipi-szupi, attól még nem lehet megcsinálni rajta mindent.

grafikai munkára tipikusan pc való. egyébként sem tudom elképzelni hogy lehetne egy akár galaxy tab méretű kijelzőn bármi értelmes munkát végezni (legyen az tervezés vagy programozás). ezek a kütyük szórakoztatásra valók és kapcsolattartásra.

2011. ápr. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

SolidWorks pl jó lenne mi? :)

20" alatt szerintem nem érdemes ilyennel foglalkozni...

2011. ápr. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat! Hehe :D nem komoly grafikai munkákra gondolok, csak egyszerű testek szerkesztése, testek metszése, stb. nagyon alap programra gondoltam...
2011. ápr. 11. 21:17
 4/6 anonim ***** válasza:
2011. ápr. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2011. ápr. 14. 17:14
 6/6 A kérdező kommentje:
Panda Petinek: na most már elérhető androidon is :) Kösz az értelmes hozzászólásodat!
2011. ápr. 27. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!