Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tölthetek le a Nokia...

Hogyan tölthetek le a Nokia mobilomra csengőhangokat?

Figyelt kérdés
Most vettem ilyen telót, és nem tudom hogy kell , valaki le tudná írni lépésről lépésre hogy kell. Már találtam egy ilyen ingyen csengőhangos oldalt, de tovább nem megy. Kell valami csatlakoztató is esetleg? Mert az ninc nekem...Kösz
2011. ápr. 12. 15:51
 1/4 anonim ***** válasza:

MIlyen a tipusa??

Így elég nehéz meghatározni! :P

2011. ápr. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Adatkábel mindenképp kell hozzá, ha csak nem sms-ben kapod meg, de persze az nem ingyen lesz. Vagy ha van a gépeden bluetooth és a telódon is akkor áttküldheted. Vagy még ha a telódon van net akkor azon is letudod szedni.
2011. ápr. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
MP3-at lejátszik nem? Fogod magad másolsz fel a telefonra néhányat és az egyiket beállítod csengőhangnak.
2011. ápr. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
NOKIA2330-as. Van rajta bluetooth
2011. ápr. 13. 09:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!