Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nagyon kezdő vagyok. Friss...

Nagyon kezdő vagyok. Friss tualjdonos. Segítene valaki? (Iphone)

Figyelt kérdés

Lenne pár kérdésem Iphone 4-el kapcsolatban illetve Itunes használatával kapcs. Gondoltam nem irom ki kérdésenként hanem ide csokorba összegyűjtöm:

-Hogyan kell egy zenét rárakni Itunessal (gondolom ingyen, eddig sasmungom volt ott csak simán usb és kész de itt komplikáltabb)?

-Hogyan kell ujrarakni Itunes segitségével a telefonon a szoftvert?

-Hogyan töltsek le ingyen alkalmazást Itunes-al?

-Miért nincs Itunes alkalmazás a telefonon? Sehol nem találom az ikonját..

Bocsánat hogy ennyire zöld fülű vagyok de tényleg nem értek hozzá :) :S Előre is köszönöm a válaszokat!!


2011. ápr. 12. 20:29
 1/9 anonim ***** válasza:

1.: music-ba behúzod a zenéket

2.: restore gomb az iphone4nél (itunesba)

3.: jailbreakelni kell ahoz, hogy ingyen tölthess le, az ingyeneseknél meg rámehetsz a free app szövegre

4.: nemtudom, nekem van.

2011. ápr. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 bp1985 ***** válasza:

ITunessal fogod, és belehúzod a telefonba.

Ingyenes alkalmazást csak jailbrake után tudsz rárakni.


A többire meg majd a profik válaszolnak.

2011. ápr. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Látom nem fogtad fel az Apple üzletpolitikáját, miszerint mindent meg kell venned, a zeneszámoktól megkezdve az utolsó alkalmazásig, játékig, potom 'pár dollárért'. Ha jailbreak-eled, akkor minden ingyenessé válik, viszont akkor elúszott a garancia, hacsak nem állitod vissza az eredeti állapotba. Tehát jelenleg neked ingyen semmi nincs, mindent meg kell venni. Ezért kellett volna informálódni vásárlás előtt.
2011. ápr. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

"Tehát jelenleg neked ingyen semmi nincs, mindent meg kell venni."

szerinted a FREE felirat ezernyi app mellett mit jelent?

2011. ápr. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Sokat olvastam jailbreak röl : redsn0w meg ilyesmi progik de nem hiszem hogy így zöldfülűen nekikezdek :DD
2011. ápr. 12. 21:21
 6/9 A kérdező kommentje:
Az már megvan már a Musicba van vagy 10zeném és azokat hogy rakjam át iphone-ra? vagy ha rádugom a gépre és kapcsolódik akkor iphone-on az itunesba ugyanazlesz mitn a gépen?
2011. ápr. 12. 21:22
 7/9 bp1985 ***** válasza:
Nem veszik el a gari, csak abban az esetben, ha úgy hibásodik meg, hogy a restore sem megy. Akkor viszont elveszik, mert nem tudod visszarakni a gyári sw-t.
2011. ápr. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
rámész az iphonodra itunesben és Sync-et nyomsz, jobb alul (akkor teszi át az appokat, zenéket, mindent)
2011. ápr. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
utolsó nagyno köszi és persze a többieknek is !! :)
2011. ápr. 13. 16:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!