Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik androidos okostelefon...

Melyik androidos okostelefon akksija bírja legtovább? (lent)

Figyelt kérdés
T-mobileos telefon kéne mert most fogok venni szóval melyiknek bírja legtovább az akksija úgy hogy wifi,kevés játék zene menne sokat? olyan 50ezer forintig max 55
2011. ápr. 13. 18:41
 1/5 anonim ***** válasza:
vivaz vagy xperia de amugy fogalmam sincs :D
2011. ápr. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A vivaz nem androidos.

Amúgy X8, Galaxy3, Galaxy mini, ZTE Blade ami ilyen használatnál talán kibírnak 1,5 napot max. 2 nap de az már nagyon a határ.

2011. ápr. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ZTE Bladem van... öhm egy jó 1-2 napot kibír, de ha sok üzemidőt akarsz akkor meg Samsung Galaxy Mini
2011. ápr. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
kollégának Samsung Galaxy Tab-ja van. Tudom,elsősorban nem telefon, de lehet vele telefonálni is. És eszméletlen az akkumulátorideje. 41%on volt,mikor láttam, és volt még vagy 4és fél óra videólejátszás,telefonálási idő még több. Amúgy meg 6-7 napig bírja az akksi, normál használatnál. Igaz,picit drága :) És nem kimondottan telefon. De androidos,és telefonálni is lehet vele :)
2011. ápr. 13. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
ja bocs, nem olvastam végig,kapkodok.. az összeghatár nem volt meg. Akkor Galaxy Tab kilőve.
2011. ápr. 13. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!