Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha ujmobilok.hu-n rendelek...

Ha ujmobilok.hu-n rendelek x10 mini-t vagy x8-at akciós áron (35 000 Ft) akkor milyen tartozékokat kapok és milyeneket nem? És kapok hozzá garanciát? (lent)

Figyelt kérdés
Azt írják hogy ha akciós áron veszem meg a telefont akkor ahhoz nem jár tartozék, egyáltalán töltőt kapok hozzá?
2011. ápr. 15. 14:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Töltőt azt kapsz hozzá, meg garanciát (1 év bolti). Mást ne nagyon várj.
2011. ápr. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 bp1985 ***** válasza:
Kapsz egy kibontott, használt telefont, amire azt hazudják, hogy új, meg egy használt töltőt. gsm boltba nagyon kell figyelni. Garanciát legtöbben 6 hónapot vállalnak, mert utólag lett függetlenítve, és így a gyári gari ugrott. Dolgoztam ilyen szélhámos helyen.
2011. ápr. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Azóta valakinek új tapasztalat?

Én tegnap rendeltem(sajnos) egy trend plust, 2-re kértem de nem jött ...tényleg trehányok ők vagy a futárcégük.

2014. febr. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!