Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen programmal kell telepit...

Milyen programmal kell telepiteni memóriakártyára a játékokat? SE xperia X8-ra? Root és Gscript lite meg van rajta de Astro-val nem tudtam feltenni. De 100% hogy jól csináltam a GScrip-et.

Figyelt kérdés
2011. ápr. 15. 15:34
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Elképzelhető
2011. ápr. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Sziasztok.

Nekem az atyaúristenért nem akar a gscript működni. Friss 2.1 android telepítve, root, busybox telepítése. Felteszem a gscript litle nevű programot, a scriptet betöltöm, lementem és futtatom. telefon restart de a memória kártyát nem akarja olvasni. Nem először csináltam már meg, de nem értem most mi van :(.

PArtíciók ahogy kell létrehozva:

1. fat32 primary

2. ext2 primary

Mi lehet a gond? :(

2012. máj. 22. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Szia.

Leírom hogy csináld érintetlen rendszernél.

1. superoneclick (majd restart)

2. fájlkezelő telepítése (marketből astro)

3. busybox installer 1.8 telepítése (nálam az 1.8 vált be mindenre).

4. ha kész nyisd meg, majd nyomd meg az install gombot (gondolom wi-fi már bekapcsolva).

5. partícionálás:

a, FAT32 primary

b, ext2 primary (fontos hogy ext2 legyen!).

6. app2sd és gscript mappa másolása a telefonra.

7. gscript litle telepítése

8. gscript litle menyit, bal gomb, Add script, LOAD, a2sd.sh-t válaszd, SAVE, Futtasd.

Majd jön egy reboot.


9. a check.sh scriptel ellenőrizheted hogy működik e.

KÉsz


Fontos hogy a memória kártya gyökerébe másold fel a 2 mappát mert a scriptek e szerint fognak működni. Busybox nélkül nekem nem működött a script (ebből adódóan a busyboxot sose töröld le és a /system/lib mappából a busybox, chargemon és fájlokról legyen bizt. másolat!) - root explorer pro kell.


Remélem tudtam segíteni.

üdv

2012. máj. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:

Üdv!

Nekem elfutott az X8-on az NFS Shift. Igaz nem 2.1 volt, hanem 2.3.5 Gingerbread.:)

Ott talán annyival jobb, hogy jobb az optimalizálás, és ki van húzva a proci 200mHz-el.

2.1-en nemtudom elfut-e, de elvileg el kéne. Bár lehet sokat számít az a 200mHz...nemtudom, sok sikert!


Zénó

2012. jún. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:

nekem megvolt az NFS és futott is pedig 2.1es verzíó van rajta, de lehet nekem azért volt jó, mert a mobile9.com ról szedtem le és egyböl memóriakártyára raktam egy mappába, és a file kezelőbe pedig tudtam telepíteni, és szaggatás nélkül működött :) rem tudtam segíteni

üdv.

2012. júl. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
fut rajta. Nekem is simán ment csak meguntam már :D
2012. szept. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!