Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen érintő kijelzős telefon...

Milyen érintő kijelzős telefont ajánlanátok 15. 000 és 20. 000 forint között?

Figyelt kérdés
Tisztában vagyok azzal, hogy 35 alatt szinte mindegyik gagyi sz@r, de jelenleg "szűkösek az anyagi kereteim" és 20.000 nél többet nem nagyon tudnék telefonra áldozni.De ha már mégis új telefon akkor az már érintő kijelzős legyen.Nekem a gyártó teljesen mindegy.Arra lennék kíváncsi, hogy mit ajánlanátok 15000-20000 forint között?
2011. ápr. 15. 23:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Samsung Champ-

[link]

Samsung Corby- [link]

Samsung s5230- [link]

2011. ápr. 16. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

az első jól mondta, de viszont ezek nem okostelefonok...

Sokkal többre mennél mondjuk egy androidossal.

De ha nincs erre keret, akkor ez a három lehetőség van sztem. :)

2011. ápr. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
szerintem inkább ne érintös telefonba gondolkodj hanem egy normalba mondjuk használtba már kapsz nokia N95 15000 ft-ért
2011. ápr. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha már új telefont veszel (főleg, hogy érintőképernyőst) akkor az már legyen okostelefon. Ennyiből (ha újat szeretnél) nem fogsz kapni, de ha 5.000 Ft-ot tudsz hozzá gyűjteni, akkor egy Nokia 5228-at meg tudsz venni 24.900 Ft-ért.
2011. ápr. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!