Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy vagytok az androiddal,...

Hogy vagytok az androiddal, és az x8 al?

Figyelt kérdés
Én nekem unalmas, jobbra számítottam, sony ericsson x8 om van .. Én jobbra számítottam, pl a kamera softveresen gyenge.... Az androidból nem sok mindent lehet le tölteni. Éésss nincs hozzá 2.2 frissítés mert lusták csinálnirá.
2011. ápr. 16. 08:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Te se nézted még a Marketet. Ott aztán elég sok minden van hozzá. Ha unod a kezelőfelületet azon is lehet változtatni. Elég sok program van hozzá pl. Launcher pro, ADW, Go launcher, Regina 3D

2.2 meg hivatalosan tényleg nincs rá, de nem hivatalosan készítettek rá a modderek. Sőt még 2.3-at is.

2011. ápr. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az android az oprendszer rajta, letölteni a marketböl tudsz.

Az X8 felbontása 320 x 480 igy a nagyobb 480x800-ra készült alkalmazások, játékok nem érhetőek el rá, de a Marketben százezer progi közt válogathatsz. Természetesen vehetsz egy nagyobb felbontású, jobb hardverrel rendelkező, drágább mobilt is, van már sok.

Market:

[link]

[link]


A kamerája HARDVERESEN 3,2 megapixeles, fixfókuszos, manapság ez már nem nagy szám.

Camera programból probáld ki ezeket:

[link] app/camera360-free/vStudio.Android.Camera360

[link] app/fxcamera/ymst.android.fxcamera



Fözött rom van, de miért nem csinálod meg TE? Lusta vagy?

Okosítás → Miért késik annyit az Eclair, a Froyo és a Gingerbread? [link]



Dobd ki és vegyél egy Nokia 3310-est!

2011. ápr. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!