Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hol találhatok információt a...

Hol találhatok információt a vodafone-os 1 hónap ingyen internetről?

Figyelt kérdés

Kaptam egy smst, amiben ez szerepelt:

"jó hírünk van számodra! Netezz 1 hónapig 0 Ft-ért Magyarország leggyorsabb mobil adathálózatán. Hozd ki Te is legtöbbet az okos telefonodból! Küldd el a HOBBI szót szombat éjfélig egy normáldíjas SMS-ben és szörfölj bátran. A díjmentes időszak lejárta előtt SMS-ben értesítünk. Vodafone


Ennyi volt az sms, de a Vodafone honlapján és Google-ban keresve semmi információt nem találtam erről a lehetőségről. Tudjátok esetleg, merrefelé keresgéljek? Vagy nem is létezik ez az opció?


2011. ápr. 16. 08:35
 1/7 anonim ***** válasza:
De létezik. Én is megrendeltem, rendelem mindig, ha ingyenes. Egy hónap múlva meg lemondom. Jó, ha kéznél van a net.
2011. ápr. 16. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tudnál nekem részleteket mondani erről? Mert én is úgy tervezem, hogy az ingyen hónap után lemondom, ha lehetséges költségek nélkül.
2011. ápr. 16. 09:21
 3/7 anonim válasza:
ez engem is nagyon érdekelne, tudnál mondani infót még, kedves első?
2011. ápr. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Én is kaptam ilyen sms-t, meg is kérdeztem vodafone boltban, hogy ebben mi az átverés, azt mondták semmi, ez próbaidőszak. Úgyhogy én el is küldtem a hobbit arra a számra amiről kaptam, de egy csomószor azt kaptam hogy jelenleg nem aktív, csak az utolsó után nem kaptam semmit...
2011. ápr. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Az 1 hónap leteltével hogy tudom majd lemondani?
2011. ápr. 17. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Ez egy rendszeres akció vodáéknál, nincs semmi hátulütője. Az egy hónap után küldenek egy sms-t, akkor lemondod, ha nem érdekel tovább. gondolom, az xhobbi szót kell majd visszaküldeni a lemondáshoz.

wapozáshoz jó lehetőség, persze, a telón be kell állítani hozzá a wapot.

2011. ápr. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
most vettem új telót és nekem is mondták ezt de sms nem jött.. akkor nem tom aktiválni?
2012. jan. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!