Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy SE V630i mennyit ér most?

Egy SE V630i mennyit ér most?

Figyelt kérdés

A kérdésem az lenne, hogy van egy Sony Ericsson V630i mobiltelefonom, de megszeretnék tőle válni.

Erősen zsebkopott, néha leejtettem a betonra is, de mindent kibír amúgy.

Vodafone függő (Eredetileg a Vodafone-nak készült gyárilag...), adok hozzá 256mb M2-es memória kártyát, SIM-et nem.

Mennyit érne most így?


2011. ápr. 16. 09:34
 1/5 anonim válasza:
Én 4000-ért adtam el kb hasonló állapotban, lehet picivel többet is kaphattam volna érte, de nem biztos.
2011. ápr. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kb 8.000Ft körül kaphatok érte?
2011. ápr. 16. 19:23
 3/5 anonim válasza:
Nem hiszem, bár ki tudja. Lehet lesz valaki, akinek annyit megér. Mindig vannak olyan emberek, akiknek ellehet adni drágábbért.
2011. ápr. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
8.000 Ft-ot? :O ááá felejtsd el főleg ha erősen zseb kopott! kettőt vettem múltkor vaterán egyiket 1600 ba másikat 1700 ba és nem erősen zseb kopott csak az egyik kissé de egyébként jó állapotban van. szoftvert frissítettem rajta kifüggetlenítettem mind a kettőt(freebe,otthon) és 3.000 Ft ból van 2 db jó működő telefonom. tartozékok nem jártak hozzá csak aksi de nekem minden van itthon régről w300-ból(töltő,adatkábel) de egyébként is ezek 500 forintos tételek szóval nem fogod tudni annyiba eladni max a felébe amit itt is írtak már. kb 4.000. de ha dobni akarsz az áron én azt javaslom függetlenítsd előtte meg cserélj rajta szoftvert pl k610. vagy w660. úgy többet kapnál érte mivel független lenne. de azért sok sikert neked hátha elmegy 8ba. 18/F
2011. jún. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

[link]


ebből indulj ki a Gyikba mindent megtalálsz ami kelhet még. GDFS -t MENTS! 18/F

2011. jún. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!