Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi baja anyu telefonjának?...

Mi baja anyu telefonjának? (többlent)

Figyelt kérdés

Szóval anyunak van egy LG telója..

Kb 2 éves..(nem tudom pontosan..)


Ha pl. én felhívom, néha nem is hallom a csörgést.:O

De ez ritkábban fordul elő..


Viszont ha sikerül a hívás, és felveszi, én hallom h beszél, de ő nem hall engem!!

(vagyis néha hall, néha nem..)


Van ugye hívás közben egy kis mikrofon/hangszóró ikon a képernyőn..

Ha az át van húzva akkor hall, ha nincs, akkor nem...

(pedig logika szerint pont fordítva kéne h legyen.-nem?)

Na szóval ha azt átállítja anyu ezt hívás közben, h jó legyen, akkor addig minden OK.


De a következő hívásnál (bárki hívja) megint visszaállítódik és semmit se hall.


Ma el akartam vinni a VODAFONE-hoz a készüléket, de 2 családtag telójával is kísérleteztünk,(hívogattuk ezt a hibás telót), akkor pont működött..

Aztán megint nem..:S

Szóval nem tudom mi van... Lehet szoftverhiba?


Tipp?


2011. ápr. 16. 11:07
 1/5 A kérdező kommentje:

Az a baj h anyu az idősebb gernerációhoz tartozik, és nem van van érzéke, türelme az ilyen kütyükhöz..

Alap dolgokat tudja csak kezelni a telóján is..


Mondanám neki, h minden hívásnál, ha esetleg nem hallja a hívót, állítsa át a mikrofont, de ahogy ismerem, ő biztos nem kezdi el minden egyes hívás közben matatni, állítgatni a telefonját:S

Meg olyan macera is lenne mindig állítgatni, a beszélgetőpartner a vonal túlsó felén meg ugye várakozna, amíg anyu állítgatja a telót:P

2011. ápr. 16. 11:11
 2/5 A kérdező kommentje:
*generációhoz
2011. ápr. 16. 11:12
 3/5 A kérdező kommentje:
*nem van=nincs érzéke..
2011. ápr. 16. 11:12
 4/5 anonim ***** válasza:
milyen lg?
2011. ápr. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
GU280
2011. ápr. 16. 16:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!