Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Ericsson X8 vagy lg...

Sony Ericsson X8 vagy lg optimus me p350? Melyik a jobb teló? Te melyiket választanád?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 16. 14:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem X8am van, megvagyok vele elégedve, teljesen jó kis teló. Igo megy rajta meg minden, a zenelejátszás is elég jó, összességében szerintem jó teló. Viszont csak 2.1 update 1es android rendszer fut rajta, és nem tervezik a 2.2-t sem, bár hackelni lehet rá 2.2est. Az LG-nél viszont 2.2es az oprendszer, és talán kijön rá a 2.3 is.
2011. ápr. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi a választ!!!:)
2011. ápr. 16. 15:40
 3/3 anonim ***** válasza:

Én úgy vagyok vele, hogy vagy veszek egy fullos mobilt, vagy egy régi szarnál maradok, de ezek az átmenetek szerintem hülyeségek.

Lehet használni, meg alap dolgokra jó, de ha valaki nem használja, csak telefonálásra, annak tényleg jó a 30 éves nokia is, ha működik, ha meg nem csak telefonálásra használja, akkor meg ne elégedjen már meg senki egy X8 féle telóval.

2011. ápr. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!