Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hálózati hiba, vagy más?...

Hálózati hiba, vagy más? Vodafonosokhoz szól a kérdésem. Részletek lent.

Figyelt kérdés

Pár napja, ha én kezdeményezek hívást más telefonra (legyen az mobil, vagy vezetékes), akkor én hallom, hogy felveszik, de a hívott fél nem hall semmit csak hangos sípolás szerű hangot. Ez úgy is működik, ha engem hívnak, akkor sem hallunk semmit, csak sípolás van.

Ez most,készülék hiba (nem hiszem), akkor meg hálózattal van gond? Térerő van. Debrecen mellett lakok.

Járt már valaki így?

Köszönöm a válaszokat!


2011. ápr. 16. 17:32
 1/1 anonim válasza:
Szerintem készülékhiba,mi úgyanígy voltunk csak a vezetékes telefonunkal.Menj be a hozzád legközelebb eső Vodafone-márkaképviseletbe és majd ott segítenek,de szerintem szervízbe küldik a telefonodat!
2011. ápr. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!