Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Heló az én telefonom samsung...

Heló az én telefonom samsung corby gt-s3650 van rajta wifi é ha van ugye nem kel fizetni érte?

Figyelt kérdés

iletve hogyan kel használni a wifit

hol van a telefnban?


2011. ápr. 16. 20:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Ebben a telefonban nincsen Wi-fi. Íme az egyik mobilos oldal részletes leírása. Legalul látahatod, hogy WLAN: Nincs


Kattints ide--> [link]

2011. ápr. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:

Szia!

Ha Wi-Fi hálózatot használsz, a net és egyéb netszükséges alkalmazás is ingyenes.Csak fel kell csatlakoznod egy elérhető hálózatra.

A Wi-Fi beállítások általában vezeték nélküli hálózat, vagy kapcsolatok menüpont alatt találhatóak.De lehet, hogy a telefonod úgy írja, hogy WLAN, mert egy, és ugyan az.

Nekem Android van és "Beállítások/Vezeték nélküli és hálózat/Wi-Fi-beállítások" úton lehet elérni a beállításait, itt csak bekapcsolod, felcsatlakozol egy jelszó nélküli, vagy jelszavas(de tudod a jelszót) hálózatra, aztán mikor felcsatlakozott, a telefonod azt a hálózatot fogja használni.Remélem sikerül. ;)

2011. ápr. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
ezzel a telóval sosem fog wifire csatlakozni kedves utolsó hiszen wifi képtelen a készüléke
2011. ápr. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
ott van a link az első leírta
2011. ápr. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:

Nem probléma.Ha kell, már tudni fogja.

A kérdés viszont nem csak a kérdezőnek, hanem bárkinek a segítségére van, kezdők rákeresnek, és épp erre találnak rá...Így nekik is segítettem...Ezért nem lehet kérdést és kommentet törölni.

2011. ápr. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:

Pedig elvileg kell hogy legyen benne :o

nekemis ilyen telefonom van lekódoltam a telefonom a jelszavamat elfelejtettem mit tegyek

2011. ápr. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

na kedves utolsó hozzászóló..te sem vagy egy nagy telefonzseni az tény :D meg még figyelmetlen is vagy. ott az első kommentelő által beszúrt link, de belinkelem ugyanazt én is neked


nézd, itt legalul lesz. ide kattints: [link]


WLAN: NINCS

2011. ápr. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:

tudokróla h nem vagyok az:D

de nembaj.. micsináljak most télleg vele ?:/

2011. ápr. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
semmit sem tudsz vele csinálni, csak elfogadni úgy, ahogy van. legfeljebb lecserélni wifisre ha annyira szükséged van rá
2011. ápr. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
hát szükségem van rá demost semmit se tudok vele csinálni...
2011. ápr. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!