Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy lehet hívást letiltani?

Hogy lehet hívást letiltani?

Figyelt kérdés
pl: nem akarom hogy az illető hívogasson?létezik olyan hogy hívás letiltás a telón?vagy beállítás? sony ericsson V640i-m van...
2011. ápr. 16. 22:52
 1/8 anonim válasza:
Ilyet keress a névjegyeknél, miután kiválasztottad a számát hogy "Hívás letiltása" vagy hogy "Felvétel a tiltott hívók listájára".
2011. ápr. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
én ugy oldottam meg hogy csináltam egy csengőhangot a telefon dalszerkeszőjével, ami csak szünetből állt. és ezt állitottam be alapértelmezésnek. és a nem kívánt számra. ennek eredményeképp a nemkivánt telefonszámról , az ismeretlen számról (mert ezt sem veszem fel) nem csörgött a teló. de a többi ismert telefonszámhoz meg hozzárendeltem azt ahogy hallani akarom a telefont ha csörög.
2011. ápr. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
kiválasztottam a számát és nincs olyan :((
2011. ápr. 16. 23:05
 4/8 A kérdező kommentje:
megpróbálom az a csengőhangosat...köszi
2011. ápr. 16. 23:05
 5/8 anonim ***** válasza:
Milyen telefonod van?
2011. ápr. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ja már látom :D
2011. ápr. 16. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilte..



Ezt a kérdést is te tetted fel egy bő évvel ezelőtt???

2011. ápr. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nem én voltam! azért köszi, hogy belinkelted végigolvasgatom
2011. ápr. 16. 23:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!