Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » X8 memoriakartyajara hogy...

X8 memoriakartyajara hogy lehet rakni dolgokat?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 17. 12:05
 1/9 anonim válasza:
A beállításoknál a külső memóriát teszed meg elsődeleges tárhelyként.
2011. ápr. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha appokat akarsz azt nem lehet! Azok csak 2.2 rendszerrel kehet de az X8-on 2.1 van. A képeket,zenéket egyszerüen...áthelyez memóriakártyára -kiválasztod hova - áthelyez és ennyi...
2011. ápr. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Mit akarsz odatenni? Mert bluetoothon keresztül küldenek valamit akkor azt a kártyára menti, ha adatkábellel másolsz fel rá valamit akkor meg egyszerűen a memóriakártyára másolod, ha meg a telóvel töltesz le akármit a netről azt meg szintén a memóriakártyán download mappában találod.

Egyedül az alkalmazásokat nem telepítheted oda, mert a 2.1-es android nem támogatja ezt a lehetőséget. Persze erre is van megoldás.

2011. ápr. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
És az alkalmazásnál mi a megoldás ? Egyébként nagyon szépen köszönöm az eddigi válaszokat.
2011. ápr. 17. 12:36
 5/9 anonim ***** válasza:
2011. ápr. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
és beállításoknál hogy tudom az elsődleges mentési hellyé tenni a memóriakártyát? ( mert nem találom sehol )... És most van frissítés. Azt megcsináljam?
2011. ápr. 17. 12:40
 7/9 anonim ***** válasza:
A frissítést érdemes megcsinálni. Ilyen beállítás meg nincs az androidba, hogy a memóriakártya legyen az elsődleges (vagy csak én vagyok béna), mert az alkalmazásokon kívül minden a memóriakártyára kerül (bluetoothon érező fájlok, netről letöltött fájlok).
2011. ápr. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ja, értem. És soha nem lesz olyan frissítés X8-ra ami majd engedi az alkalmazások memóriakártyára kerülését?
2011. ápr. 17. 13:17
 9/9 anonim ***** válasza:
Hivatalosan nem. De a 2 lehetőség: előző linken az app2sd, vagy főzött 2.2-es rom.
2011. ápr. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!