Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szoftver frissités. SONY...

Zsolt0428 kérdése:

Szoftver frissités. SONY ericssonon. Mi van ha a hivatalos oldalon frissitek de elcseszi a telefont?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 17. 20:49
1 2
 1/12 anonim válasza:

Majd átteszik, nem baj az.

Szerintem a hivatalos szoftver nem cseszi el, hiszen ezt használják minden telefonon. Ha mégis, akkor be kellene vinni egy szervízbe, aztán megcsinálják szakszerűen.

2011. ápr. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nincs már rá garancia fizetni meg nem szeretnék érte mivel a hivatalos program rontotta el. Elkezdte feltenni és a végén amikor végzett kiirta h nem sikerült azóta se kép se hang.
2011. ápr. 17. 21:08
 3/12 anonim válasza:

Hát, talán próbáld meg mégegyszer.

A te telefonodhoz valót töltötted le?

Én is most akarom frissíteni, de mostmár lehet nem fogom merni :)

Ha nem tudod megcsinálni, sajnos fizetni kell érte. Mondjuk ez elég nagy szivatás, kb elcseszik a telefonodat és még ki is fizettetik.

2011. ápr. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Igen a sony service update felismerte kiirta h van fissités hozzá elkezdte és a végén mindig hibát ír ki a teló meg kampec. Vicc h hivatalos oldal,program,szoftver...
2011. ápr. 17. 21:22
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm az áthelyezést :)
2011. ápr. 17. 21:32
 6/12 anonim válasza:
Esetleg a régebbi szoftert próbáld meg telepíteni, ne a legfrissebbet. Ez is megoldhatja a problémát.
2011. ápr. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Az a baj ez a program csak ezt a szoftvert kinálja fel.
2011. ápr. 18. 09:31
 8/12 bp1985 ***** válasza:
Mennyire volt feltöltve az akksid? Nem egy se-t frissítettem az se oldaláról, és egyikkel sem volt soha gond. Hivatalos frissítéssel tuti nem csesződik el, mert a szervizbe is azt használják.
2011. ápr. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Elvileg 70%on volt az akksija. Most meg azt irja ki h a legújabb szofver van rajta de be se kapcsol. Valakinek valami ötlet? Update service-n kivűl másképp is tudok rá tenni szoftvert?
2011. ápr. 18. 10:33
 10/12 bp1985 ***** válasza:
És akkor is 70%-on volt, amikor frissítetted? Mert van valami %, ami alatt nem lehet az akksi. Pontosan már nem tudom, mert nem ma csináltam.
2011. ápr. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!