Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen hibák lehetnek (lent)?

Milyen hibák lehetnek (lent)?

Figyelt kérdés
akarok egy okostelefont de nem akarok túl drágát max 33ezer forint az nekem bőven jó inkább másra költök,van is pár "jelölt" csak nem tudom eldönteni hogy olyan legyen aminek van op rendszere vagy olyan aminek nincs..mik az előnyei az op rendszeresnek és a hátrányai?
2011. ápr. 17. 22:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Az okostefon azért okostelefon, mert van rajta oprendszer. Ha nem lenne rajta akkor az nem okostelefon hanem sima egyszerű telefon.
2011. ápr. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

[link]


melyik a jobb szted?

2011. ápr. 17. 23:02
 3/9 bp1985 ***** válasza:
Egyértelműen htc. Norrmális ember nokiát már nem vesz.
2011. ápr. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

aha én is inkább a htc-n gondolkodtam.....


egy ilyen képzeletbeli dobogón hol álnának ezek a gyártók?úgy hallottam a samsung és a htc harcol az elsőért és az lg,nokia,sony stb..?

2011. ápr. 17. 23:06
 5/9 anonim válasza:
Első helyen!
2011. ápr. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A HTC tényleg jobb, de népszerűbb rendszert is találhattál volna (windows, android) a Brew-nál. Ez a HTC saját fejlesztésű rendszere és annyi cucc sincs rá min a Badára.
2011. ápr. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

az op rendszer nekem annyira nem számít...


[link]


ezek közül választok 1et ami min 3mps kamója van

de ezek közül csak a htcnek van op rendszere azt írja...

2011. ápr. 17. 23:33
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha nem számít az oprendszer akkor szerintem az se fontos, hogy okostelefon legyen. Vagy ha annyira ragaszkodsz ehhez akkor szerintem neked elég lesz valamilyen Symbianos Nokia is. Igaz, hogy elavult a rendszer, meg a Nokiák hardvere is de legalább stabil, egyszerű és ha nincs kedved állandóan alkalmazásokat telepítgetned azért, hogy számodra használhatóbb, jobban személyre szabható rendszert kapj akkor tökéletes lesz a Symbian. És ezekre több minden van mint a Brew-ra.

De ha állandóan "bütykönél" valamit a telefonodon, tudsz netelérést biztosítani neki és nem vagy analfabéta a telefonok terén (nem okoz nehézséget különböző dolgok beállítása, tisztába vagy vele mi a GPS meg a wifi stb.) akkor vegyél valamilyen androidos telefont.

2011. ápr. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
naaa....köszönöm hogy elmagyaráztad:Deddig nagyon ezen a htc-n voltam mert ugye írták hogy van oprendszere..inkább választok az lg vagy a samsungok közül amiknek nincs és köszi szépen...
2011. ápr. 17. 23:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!