Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » ZTE BLADE segítene valaki?

ZTE BLADE segítene valaki?

Figyelt kérdés

[link]


ez lenne a legjobb nekem mert max 30ezerért akarok venni telót mert inkább pc-re költök de ez a teló nagyon megtetszett és amúgyis telenoros vagyok


csak nem tudom mit jelent ez a 2 éves hűségnyialtkozat:S és ez a 28ezres ár ez lehet több?? 15/f


2011. ápr. 18. 15:52
 1/5 anonim ***** válasza:
A telenornál hűségnyilatkozattal lehet csak venni ezt. Ez azt jelenti hogy pl. meg veszed 28490Ft ezt és 2 évig fizeted azt a mobilkvartett 150 csomagot
2011. ápr. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
akkor kérem inkább a legolcsóbban azt a havi 1295FTosat úgyis a teló érdekel igazán:D
2011. ápr. 18. 16:10
 3/5 Panda Péter ***** válasza:
de akkor lehet hogy a telefonért is többet fognak kérni. ez ilyen, vagy drága előfizu és olcsó telefon vagy fordítva. böngészd át a telenor honlapját a részletekért, vagy érdeklődj az egyik üzletükben.
2011. ápr. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

[link]


a teló ugyan annyi így is:D de azért köszi hogy figyelmeztetsz:D

2011. ápr. 18. 16:30
 5/5 anonim ***** válasza:
mobilarénán olvasgass, többet tud, mint hinnéd, és kiadták már az első 2.3.3.-as 'stabil' ROM-ot.(2.3.3.-as lesz az androidod, és sok plusz van benne.)
2011. ápr. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!