Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit szólsz, hogy "A Samsung...

Mit szólsz, hogy "A Samsung szolgai módon lemásolta az Apple-termékek dizájnját, kezelését és technológiáját"?

Figyelt kérdés

Az Apple beperelte a Samsungot


Íme a cikk: [link]


2011. ápr. 20. 07:59
1 2
 11/16 bp1985 ***** válasza:
90%
Akkor a sciphone, meg i9, meg mittomén milyen gyártókat miért nem perelnek be???? Az lehet, hogy a samsung telefon úgy néz ki, mint az ájfon, de az ájfon meg hardverileg másol más gyártókat.
2011. ápr. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Ha egy noname cég koppint le valamit (mint ugyebár az Iphone-t is tették) az még úgyahogy érthető, bár az is gusztustalan. De az, hogy ez a dél koreai cég ezt csinálja, az már nyomdafestéket nem tűrő minősítés lenne. És még a sok hü*lye meg is veszi... Na ez már vicc a javából :-)))


Panda Péter: Abszolút nem vagyok Apple fanatikus, mert irreálisan magas árú terméknek tartom a telefonjukat és a laptopjukat is. Itt a Samsungon akadtam ki, de azon nagyon.


Másrészt pedig: igenis sok, különböző designal rendelkező telefon lehet attól eltekintve mert nincs gomb rajtuk. Aki nem látja ezt, az vagy vak, vagy bolond :-)

2011. ápr. 20. 13:00
 13/16 Panda Péter ***** válasza:
90%

még mindig nem értem miért vagy kiakadva. hasonlít, ÉS??? kit érdekel? aki meg akarja venni, megveszi, aki nem, nem. hasonlónak hasonló, de összekeverni senki nem fogja őket.

egyébként korrekt telefon az ace, bár én kicsit túlárazottnak tartom (az apple termékek itthoni árazására meg inkább nem mondok semmit).

2011. ápr. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
6%
Szánalmas a Samsung Applenek igazat adok
2011. ápr. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
6%

nézd meg őket

iPhone 3gs Samsung galaxy s RÁADÁSUL AZ S nevet is lopták-.-

iPhone 4 Galaxy ace

iPad Samsung Galaxy Tab

2011. ápr. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
90%
A Galaxy Tabnek semmi köze az iPadhez, jobb, ha tőlem tudod. Ősszel mi csináltuk a marketingkampányát, piackutatással egybekötve, a fő forgalmazó szánalmasan próbálja hasonlítgatni az iPadhez, de mi meg se próbáltuk. Azért lássunk tisztán gyerekek...
2011. ápr. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!