Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ma kaptam egy samsung I9000...

Ma kaptam egy samsung I9000 Galaxy S telefont, de nem találom benne a naptárt, hol van?

Figyelt kérdés

mert találtam egy olyan ikont a menübe hogy naptár de ha azt kinyotom akkor ezt írja ki:

beépített névjegyfiók-facebook

további fiókok-vállalat, google

szerintem nem itt van, de hol??


2011. ápr. 21. 21:29
 1/5 bp1985 ***** válasza:
Abba meg kell keresni, ne hülyéskedj már.
2011. ápr. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
User fail
2011. ápr. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem azért kérdeztem meg, mert nem néztem utánna!!!! Nincs benne ember!!!! ha nincs ilyen telód ne szólj bele, meg ha van akkor vagy kulturált ember módjára leírod, vagy nem írsz semmit!
2011. ápr. 21. 22:31
 4/5 bp1985 ***** válasza:
Benne van, olvasd át jobban. Nekem is galaxy-m van, csak a lusta emberektől kivagyok.
2011. ápr. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Próbáld ki, hogy mivel mit csinál és akkor rájössz, hogy hogyan is működik.

Amúgy a naptárat is mint sok minden mást össze kell szinkronizálni a google fiókoddal. Szerintem erre utalhat az előjövő menü, hogy mit szinkronziáljon.

2011. ápr. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!