Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem tudom tölteni SE x10 mini...

Nem tudom tölteni SE x10 mini pro telefonomat. Mit csináljak? FONTOS

Figyelt kérdés
Bedugom a konnektorba de nem tölt. Azt hittem az usb-vel van baj de másikkal sem működik. Sajnos most már ott tartok hogy teljesen lemerült és bekapcsolni sem tudom! Hiába szedem ki az aksit az sem segít. Még csak fél éves. HELP!
2011. ápr. 21. 23:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Vidd el szervízbe. Ha még csak fél éves, a garanciális időben bőven benne van. Szerencsés esetben kapsz cseretelefont a javítás idejére.
2011. ápr. 22. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem javítunk garanciás telefont, ezért neked kell a szervízbe vinni.
2011. ápr. 22. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Típushiba. Ajánlatos szervizbe küldés előtt lefényképezni a belsejét, mert a márkaszerviz (Cordon Electronics -Cirma Kft.) pofátlanul azt hazudja rendszerint, hogy mechanikai behatás van a készüléken.
2011. dec. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!