Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tapasztalatok a Samsung s3350...

Tapasztalatok a Samsung s3350 (Samsung Chat) telefonról?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 22. 11:35
 1/3 Sali94 válasza:
Egész jó telefon, de vannak nagy hibái. Mégpedig hogy az átlagos szövegformátumokat mint pl world nem játsza le, és kicsit lassú is szerintem, nekem 4Gb os kártya ban benne és lassúnak találom meg zene és kép választás közben nagyon érzékeny az optikai vezérlő... de összesítve jó kis telefon én szeretem: D
2011. júl. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a választ, bár pár hónapja nekem is ilyen van, mert végül megvettem. :)


Én is körülbelül ezeket a hibákat tapasztaltam benne, de nekem megfelel amúgy, aranyos kütyünek találom. :)

2011. júl. 10. 12:24
 3/3 A kérdező kommentje:
Amúgy az optikai vezérlő érzékenységét lehet állítani! Nekem elég gyengén van, és így nem annyira érzékeny szerintem,
2011. júl. 10. 12:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!