Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Htc Desire z, SOny Ericsson...

Htc Desire z, SOny Ericsson Xperia Pro vagy Motorola Milestone 2? Melyiket vennétek?

Figyelt kérdés

Már lassan egy éve várok egy normális qwertys, vakus, használható telóra, aminél nem kell valamit valamiért feláldoznom.

Mindegyikkel van problémám egy kicsit:

Desire Z, gyenge mechanika.Milestone: rossz érintőképernyő, csúnya OS felület, Sony Ericsson:furcsa a külseje.

Léci segítsetek dönteni!


2011. ápr. 22. 14:10
 1/8 anonim ***** válasza:

Inkább várd meg a HTC sensation 4G-t.igaz, hogy nem quvertys, de sztem a világ legjobb telója lesz, ha kijön.

Amúgy sztem desire z.

2011. ápr. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szerintem a Desire, bár én feleslegesnek tartom a qwuerty-t
2011. ápr. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem annyira nem rossz a Milestone 2-nek a kijelzője és a kezelőfelületet is lehet változtatni szóval nem kifogás a csúnya felület.
2011. ápr. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
első: akkor azt is várja meg míg Magyarországon kiépítik a 4G-s hálózatot? Csak, hogy használni is tudja a telefont...
2011. ápr. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
arra várhat még vagy 30 évet :D
2011. ápr. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nem Magyarországon lakom, úgyhogy az mindegy.Gondoltam amúgy rá, de a 4 colos képernyő az én pici női kezemnek már túlontúl nagyocska:S
2011. ápr. 22. 16:23
 7/8 Peti106 válasza:
Vegyél Xperiát, mert lehet h furcsa de majd hozzászoksz
2011. dec. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
xperiat
2011. dec. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!