Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung star2 s5260 jó telefon...

Samsung star2 s5260 jó telefon? Okos telefonak mondható? Google böngészö van benne? ésa jar kiterjesztésü java játékokat támogassa?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 23. 13:03
 1/5 anonim válasza:
szia nekem is az van google van benne java is de játékot még nem véltem felfedezni am nagyon jo telefon :)
2011. ápr. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jobb mint az elődje, de nem okostelefon.
2011. ápr. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
és sajnos a nyelvtani hibákat az sem javítja ki...
2011. ápr. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Énis samsung star2-őt szeretnék venni , csak 1 bökkenő van. ! Nemtudom hogy mien tartozékok járnak hozzá :( , ha valaki tudja léci írja meg. :) előre is köszönöm szépen.
2011. júl. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
van benne java simán rálehet telepiteni ha leakarsz szedni játékot akkor inkább az s5230-ra keressrá én is azt tettem
2011. júl. 30. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!