Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem tudom szinkronizálni...

Miért nem tudom szinkronizálni az LG Optimus GT540 mobilomat a számítógéppel?

Figyelt kérdés

Írjátok már le részletesen, mit kéne tennem (beállítás vagy valami)... Előre is köszönöm!

(2.1-es androidot használok... így vettem meg)


2011. ápr. 23. 14:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Eloszor is toltsd le a Samsung KIES -t(google-ba ird be!)

Ha ez megvan akkor telepitsd fel!

Ha ez is megvan inditsd el es csatlakoztasd a telefont a szamitogephez egy USB kaballal!

Utana csinaln ezeket!!!:

Először állítsuk be a telefonunkon, hogy mit is tegyen, ha rádugjuk az usb kábelt, én úgy döntöttem, hogy ajánljon fel egy listát minden csatlakoztatásnál ahol választhatok, hogy miként szeretném használni a telefont (Samsung Kies-sel vagy Médiatárként vagy Háttértárként) Ezt itt tudod választani: „Beállítások/Telefon névjegye/USB beállítások” FONTOS: Samsung KIES programhoz csak akkor csatlakozik teljes mértékben ha a telefonon a Samsung KIES módot választjuk ki!!!


Második részre akkor van szükség ha ezek után sem akar megfelelően működni a dolog. (Igazából a második rész miatt hoztam létre ezt a kis leírást! Mert az előbb leírtak elég könnyen beállíthatók, de van, hogy ezek után sem megy!


Állítsuk be, hogy az Androidunk milyen eszközként mutassa magát (Megpróbáltm konyhanyelven fogalmazni:) ) Erre a beállításokban nem találtam megoldást, viszont van egy tárcsázóba beüthető kód amivel előjön ez a beállítási lehetőség. Tehát a telefon tárcsázójába írjuk be a következő kódot a PhoneUtil alkalmazás eléréséhez: *#7284# Itt az USB résznél PDA-ra kell állítani. Figyelem: Lehetséges hogy alapból PDA-n van, akkor váltsuk át a MODEM feliratra, majd vissza PDA-ra és lépjünk ki a vissza gombbal, ha minden jól megy, innentől kezdve megoldódnak a gondjaink!:)


Remélem nem bonyolítottam meg nagyon a leírást és azt is, hogy segíteni tudtam!

2011. máj. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nekem is ez a problémám. Kérdező: sikerült megtalálni a megoldást?
2011. szept. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!