Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha előfizetéses vagyok akkor...

Ha előfizetéses vagyok akkor hol tudom megnézni az egyenlegem?

Figyelt kérdés
Samsung dívám van. Előfizetéses vagyok. Hol tudom megnézni,hogy még mennyit tudok lebeszélni ill. smsezni?
2011. ápr. 23. 14:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudod megnézni csak akkor,ha kártyás vagy!!Beszélsz,SMS-zel és majd jön a számla.
2011. ápr. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
vagy a neten, mindegyik szolgáltatónak van weboldala, ahová be tudsz jelentkezni, és ott kiírja mennyi a nettó egyenleged...
2011. ápr. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Meg tudja nézni. Én is előfizetéses vagyok és gyakran nézem.

Ha telenoros vagy akkor annyi hogy felhívod a 172-t ott beszél egy női hang felvételről na szoval annyi hogy felhívod és elküldik sms-ben. Ez díjmentes.

2011. ápr. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
t mobnál a kártyásnál és a mix előfizunál így. *102# és hívás. Lehet más előfizusnál is jó, de azt nem próbáltam.
2011. ápr. 24. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!