Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ki tudja hogy milyen szoftvert...

Ki tudja hogy milyen szoftvert kell telepíteni a gépre hogy a gépről tudjak képeket, zenéket tölteni a Samsung Galaxy Mini telefonomra? Aki tudja írja meg pls. =)

Figyelt kérdés
Sürgős..
2011. ápr. 25. 19:52
 1/6 anonim válasza:

nézd, legegyszerűbb ha Bluetooth veszel kb. 2000-3000Ft

nekem is az van és nagyon jó! :D

2011. ápr. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Semilyet.. Átteszed USB módba, onnan már látod a PC-ről, WinCommanderrel meg azt másolsz, amit akarsz.

Aztán tedd vissza USb módból, mert ha nem teszed, akkor a telefon nem fogja látni az SD kártyát. Ennyi..

2011. ápr. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1.Köszy..van benne bloototh..De én saját dolgaimat szerertném letölteni a netről/gépről.


2.Nem értem..xD Túl hülye vok hozzá

2011. ápr. 25. 20:05
 4/6 A kérdező kommentje:
2. Jah és ha bedugom az USB kábelt ami össze van kötve telóval akk kidobja hogy telepítsd a szoftvert ..és utána keres de nem talál semmit..Ezt kérdeztem bocsi ha nem volt érthető
2011. ápr. 25. 20:08
 5/6 anonim ***** válasza:

20:03 vagyok..

Lehúzod a "redőnyt".. (A képernyő fölé(!) teszed a praclid, elkezded lefelé húzni, az aljáig)

Megjelenik a menü: tapi: USB csatlakoztatva, alul tapi: csatlakoztat.

Innen kezdve látja a PC WonCommandere a telefont.

Másolsz, pakolsz össze-vissza, aztán ugyanaz mint az előbb: tapi: leállít, ekkor "visszaadja" az SD kártyát a telefonnak.

Redőny vissza: pracli alulra, feltolod a redőnyt...

Ha ezt nem teszed, nem fogja a telefon megtalálni!

2011. ápr. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszy a választ..sikrerült..=)
2011. ápr. 29. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!