Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » HP Ipaq H6340 nem túl olcsó?

HP Ipaq H6340 nem túl olcsó?

Figyelt kérdés

Találtam egy HP Ipaq H6340-t 11.000Ft-ért. Nem túl olcsó az érte? Félek hogy átverés... nem személyes átvétel, szerintetek bízzak benne? Lehet hogy átverés, de nem tudom hol van a H6340-nak az ára most....

Segítsetek létszi


2011. ápr. 25. 23:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Pár ezerrel többért van általában a vaterán. Ha mindene működik, ha valamennyire használható akku, az érintő is jó, akkor simán megéri, ha tetszik neked. Mindenről faggasd ki az eladót. Ha meg nincs messze, én rászánnék 1-2 ezer Ft utazási költséget, és akkor lehet nyúzni is :) Annyit érdemes szem előtt tartani, hogy wm2003-as vagyis nem mai csirke, és távolról sem minden wm5-6 progi fog futni rajta.
2011. ápr. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
KÖszönöm a választ.
2011. ápr. 27. 06:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!