Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az miért van, hogy a testvérem...

Az miért van, hogy a testvérem tud a Telenornál visszahívó smst küldeni, én meg nem tudok pedig én is a Telenornál vagyok?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 26. 15:07
 1/6 bp1985 ***** válasza:
Telenornál nem lehet küldeni senkinek. Se neked, se a tesódnak, se Mari néninek. Valószínű azért, mert a számát átvitte a t-mobile-hoz.
2011. ápr. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem vitte át és még a Mari néninek is tudna küldeni, mert 20asra 30asra és 70esre is tud. De az enyémröl meg nem lehet
2011. ápr. 26. 15:14
 3/6 A kérdező kommentje:
Ja és miven nincs pénz a telefonján ezért bemondja azt a szöveget amit kell de neki mást mond mint nekem.
2011. ápr. 26. 15:15
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor csak át vitte a számát a T-hez. De akkor is csak T-seknek tud visszahívót küldeni.
2011. ápr. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 bp1985 ***** válasza:
Az nem visszahívó sms. Az annyi, hogy a hívott fél kérte azt a szolgáltatást, hogy sms-t kapjon, ha nemfogadott hívása van. A kettőt ne keverd, mert teljesen más.
2011. ápr. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Tubarózsa ***** válasza:

Hali! Igaza van a kérdezőnek! anyám is telenoros és nekem is küldött visszahivót, és higgyétek el én is néztem h most mivan.. de ő is csak pár sms-t tudod küldeni kb 10 ilyen sms jött. am ez a szöveg:

"Az SMS feladója visszahívást kér."

21N

2011. ápr. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!